KavaItalija.lt – tai bendras “Moamy Cafe”, “Remidag”, “La Nuova Era” bei “Venecijos Kava” projektas.

Mūsų tikslas supažindinti su Italijos kavos kultūra bei atskleisti tikrąjį kavos skonį, kuris yra įprastas Italijoje.

Dažnai užduodami klausimai

Čia galite rasti Jums rūpimus atsakymus.

Kuo ypatinga “Moamy Cafe” kava

Tai Italijos amatininkų kava. Saldi, kreminė ir rafinuota amatininkų kava, kuri išsiskiria iš visų.

Kruopštus geriausių pupelių iš 8 Centrinės ir Pietų Amerikos, Azijos ir Afrikos šalių parinkimas.

Italo, kuris per Antrąjį pasaulinį karą Kenijoje dirbo kavos plantacijose, noras. Kai karas pasibaigia, jis grįžta į tėvynę, svajonė tampa realybe: jis gali verslą paversti aistra.

Ką būtina žinoti renkantis kavos aparatą?

Jei jau nusprendėte įsigyti mūsų kavos aparatą, prieš užsisakydami atvykite į mūsų ar mūsų partnerių parduotuvę, kur galėsite jį išbandyti. Tuo pačiu gausite patarimų kaip pasidaryti nepriekaištingo skonio kavą.

Kaip galima įsigyti prekių?

Elektroninėje parduotuvėje, telefonu, el. paštu arba atvykus į mūsų parduotuves.

Kokiais būdais galima apmokėti už prekes?

Paysera arba PayPal kai perkama internetu, grynaisiais pinigais arba kortele atsiimant prekes Kava Italija parduotuvėse, grynaisiais pinigais kurjeriui pristatant prekes į pasirinktą vietą, kortele atsiimant prekes iš Omniva paštomato, tiesioginiu pavedimu nurodytais rekvizitais.

Kaip galima atsiimti savo prekes?

Prekes pristato kurjerių tarnyba į nurodytą vietą arba Omniva paštomatus. Kiekvienu atveju suruošę užsakymus išsiunčiame pranešimą el. paštu ar susisiekiame telefonu.

 

Kiek ir kada kainuoja pristatymas?

Šiuo metu galioja akcija ir prekių pristatymas, išskyrus Kuršių Neriją, nieko nekainuoja.

Jei norėsite, kad prekes Jums pristatytų kurjeris į namus, darbovietę ar Omniva paštomatą, užsakymas nieko nekainuos prekių krepšeliui viršijus 29 Eur sumą. Jei prekių krepšelio suma yra mažesnė nei 29 Eur, pristatymas į darbovietę ar namus Jums kainuos 3 Eur, o atsiimant prekes Omniva paštomate kainuos 1.50 Eur. Prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną taikomas papildomas mokestis, kurį galite aptarti susisiekus su telefonu.

Ar suteikiama garantija pas Jus įsigytoms prekėms?

Profesionaliems kavos aparatams suteikiama 1 metų garantija, o visiems kitiems – 2 metų garantija. Be to mes galime atlikti profilaktiką, teikiame konsultacijas, atvykstame į vietą apmokyti personalą.