Kavos kapsulės

Kavos kapsulės – išeitis skubantiems. Naudojant kavos kapsules galima pasigaminti kavą, kuri labiausiai prilygs kavos aparatu ruošiamai kavai. Kavos kapsulės padės išlaikyti šviežią kavą, nes kava yra atskiromis porcijomis.

Mūsų parduodamos kavos kapsulės yra tiekiamos iš Italijos įmonių, kurios skrudina kavą viešbučiams, restoranams ir kavinėms Italijoje bei gamina kapsules.

Kokios kavos kapsulės parduodamos?

Visos kavos kapsulės yra atvežtos tiesiai iš Italijos įmonių, turinčių gerą vardą Italijoje bei už jos ribų.

Parduodamos šios kavos kapsulės: Dolce Gusto kavos kapsulės, Nespresso kavos kapsulės, Caffitaly, Lavazza a Modo Mio, Lavazza Espresso Point, ESE 44, Lavazza Blue kavos kapsulės it kt.

Ką būtina žinoti renkantis kavos kapsules?

Svarbu išsirinkti tinkamą kavos kapsulių sistemą: kavos kapsulės, kurios tinka Nespresso, Dolce Gusto ar kitam Jūsų turimam kavos aparataui.

Ar kapsulėse naudojama tirpi kava?

Tai priklauso nuo gėrimo tipo. Juodos kavos gėrimams dažniausiai yra naudojama malta kava, tuo tarpu pieniškų gėrimų kapsulių sudėtyje gali būti ir tirpios kavos.

Ar skiriasi aliuminės ir plastikinės kavos kapsulės?

Mūsų parduodamų kavos kapsulių Bonini Srl įmonės patirtis ir gamybos procesas yra ištobulėjęs tiek, kad šiuo metu jos beveik nesiskiria. Tai tik pirkėjo pasirinkimo reikalas.

Kavos kapsulės Nespresso. KavaItalija.lt tinklapyje rasite plačiausią Nespresso suderinamų kavos kapsulių, pagamintų Italijoje Caffè Tiziano Bonini, asortimentą už geriausią internete kainą.
Puiki kavos mišinių kokybė ir didelė įvairovė patenkins kiekvieno kavos mylėtojo skonį.
Nespresso* suderinamose kavos kapsulėse yra parinktos tik geriausios „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės, kurios skrudintos Italijoje tradiciniu italų metodu.

KavaItalija.lt tinklalapyje galite rasti plačiausią Dolce Gusto* suderinamų kavos kapsulių (dar vadinamų nescafe), pagamintų Italijoje su Caffè Tiziano Bonini prekės ženklu, asortimentą už geriausią internete kainą. Šios kapsulės puikiai tinka naudoti Krups ir De’Longhi Dolce Gusto sistemos kavos aparatuose bei prilygsta originalioms Nescafé Dolce Gusto* kapsulėms, tačiau jų kokybės ir kainos santykis yra daug geresnis. Tuo pačiu produkto kiekiui kaip ir originalai (7 gramai) Dolce Gusto* suderinamose kavos kapsulėse yra parinktos tik geriausios „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės, kurios skrudintos Italijoje tradiciniu italų metodu.