Kavos kapsulės Lavazza a Modo Mio* kapsuliniams kavos aparatams.

Lavazza A Modo Mio* suderinamos kavos kapsulės, kurias galite rasti KavaItalija.lt internetiniame puslapyje, yra gaminamos Italijoje su Caffè Tiziano Bonini prekės ženklu.
Šios kavos kapsulės yra 100% suderinamos su Lavazza A Modo Mio* sistemos kavos aparatais ir suteikia galimybę mėgautis puikiu espressu namuose. Caffè Bonini suderinamų kavos kapsulių turinys (neto svoris) yra toks pat kaip ir originalių, o kokybė griežtai kontroliuojama Italijoje.
Lavazza A Modo Mio* suderinamose kavos kapsulėse yra parinktos tik geriausios „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės, kurios skrudintos Italijoje tradiciniu italų metodu.

Kavos kapsulės tinka:
A&G Favola, Electrolux Elettrolux Espria Plus, Elm3200 Plus, Electrolux Éspria, Electrolux Favola Cappuccino, Electrolux Favola Easy, Electrolux Favola Elm 5100, Electrolux Favola Elm 5100, Electrolux Favola Plus, Electrolux Simpla, Lavazza A Modo Mio Tiny, Lavazza Espressgo, Lavazza Jolie, Lavazza Lm800 Tiny, Lavazza Minù, Lavazza Simpla, Saeco Extra, Saeco Piccina, Saeco Premium.